Kategoria: Programy wspierające toruńskich artystów

Strona główna / Projekty / Programy wspierające toruńskich artystów
THORN muzyka Irlandzka - grafika przedstawia członków zespołu z instrumentami

Poznaj Zimowe ARTefakty!

Zimowa atmosfera w lutym zainspirowała toruńskich artystów, którzy w ramach konkursu Zimowe ARTefakty przygotowali dla mieszkańców Torunia liczne interesujące projekty. Na specjalnej stronie konkursu codziennie pojawiają się kolejne interesujące filmy realizowane przez lokalnych twórców i animatorów. Wśród 40 nagrodzonych pomysłów znalazły się zarówno propozycje warsztatów, koncertów, wirtualnych wystaw, spektakli oraz ciekawych i niecodziennych inicjatyw, które z pewnością umilą zimowe popołudnia.

23 lutego 20215 września 2022
grafika na zimowe ARTefakty z ogłoszeniem wyników

Konkurs „Zimowe ARTefakty” rozstrzygnięty!

Specjalny konkurs z inicjatywy Urzędu Miasta Torunia „Zimowe ARTefakty”, zorganizowany w ramach działań pomocowych dla toruńskich artystów dobiegł końca. Przez cały luty 2021 roku toruńscy artyści będą przygotowywać i publikować swoje projekty na specjalnej stronie poświęconej konkursowi. Wśród nadesłanych 87 zgłoszeń znalazły się propozycje warsztatów, koncertów, wirtualnych wystaw, spektakli i wielu innych ciekawych inicjatyw. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostało aż 40 projektów!

1 lutego 20215 września 2022
grafika na zimowe_artefakty_news

Konkurs „Zimowe ARTefakty” właśnie ruszył!

W związku z przedłużającą się pandemią, a tym samym trudną sytuacją toruńskich artystów, rusza konkurs „Zimowe ARTefakty”. W ramach trzeciego już działania pomocowego przygotowanego z inicjatywy Urzędu Miasta Torunia, twórcy mogą zgłaszać propozycje artystycznych aktywności internetowych, które tym razem pozostawią po sobie trwały ślad. Projekty nadsyłać można do 28 stycznia 2021 roku.

15 stycznia 20215 września 2022
Powrót na górę