Scena jest Wasza

Strona główna / Co robimy / Projekty / Scena jest Wasza

Aktualnie nie jest prowadzony nabór. Zapraszamy do śledzenia informacji o kolejnej edycji plebiscytu na stronie Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Projekt Scena jest Wasza to realizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną cykl letnich koncertów mający na celu promowanie młodych toruńskich talentów. Pierwsza edycja projektu odbyła się w 2014 roku. Od tego czasu co roku, w ramach wakacyjnego pasma kulturalnych wydarzeń Sceny Letniej na wiślanej barce przy Bulwarze Filadelfijskim, występują debiutanci i wykonawcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę.

Projekt opiera się na zasadach plebiscytu — każdy z artystów wykonuje jeden koncert w ustalonym z organizatorami terminie, a po jego zakończeniu publiczność głosuje za pośrednictwem udostępnionego formularza. Po odbyciu się wszystkich koncertów ogłaszany jest zwycięzca plebiscytu, który w ramach głównej nagrody otrzymuje możliwość realizacji profesjonalnego teledysku.

W projekcie Scena jest Wasza może zgłosić się każdy młody twórca, który chce promować własny dorobek artystyczny. Warunkiem występu jest posiadanie w dorobku co najmniej trzech autorskich utworów, które artysta wykona podczas występu – w przypadku zdobycia nagrody jeden z nich zostanie wykorzystany do realizacji teledysku!

Nie czekaj! Zgłoś się, gdy tylko ruszy nabór do kolejnej edycji „Scena jest Wasza”.  Zadebiutuj podczas letniego wieczoru na scenie przy Wiśle dla torunian i wygraj plebiscyt publiczności na najlepszy występ. To pozwoli Ci nagrać profesjonalny teledysk. Nowe możliwości są na wyciągnięcie ręki!

Powrót na górę