Skontaktuj się z nami

Strona główna / Skontaktuj się z nami
KONTAKT

Toruńska Agenda Kulturalna

Organizator największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu, widowiskowych wydarzeń plenerowych, festiwali o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Prowadzi liczne działania edukacyjne, wspiera organizacje pozarządowe i lokalnych twórców.

Siedziba i sekretariat

ul. Marii Konopnickiej 13 (III piętro)
87-100 Toruń

+48 662 072 661
info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Dane do faktury

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1
87-100 Toruń

NIP: 956-223-11-46
REGON: 340488886

Rachunek bankowy:
48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 4011-7/08

Zarządca

Sport & Art Promotion Sp. z o.o.
ul. Kozacka 10/28
87-100 Toruń

KRS: 0000704513
NIP: 956-232-95-66
REGON: 368766375


    Reprezentant Zarządcy
    Zastępca dyrektora

    Przemysław Draheim
    rzecznik prasowy

    p.draheim@tak.torun.pl
    +48 883 321 698

    Dział Organizacji Wydarzeń

    Agata Jagnicka
    kierownik działu

    a.jagnicka@tak.torun.pl
    +48 600 023 067

    Zuzanna Myszkorowska-Kempa
    specjalista ds. projektów

    z.myszkorowska@tak.torun.pl
    +48 662 072 845

    Dział Edukacyjno-Muzyczny

    Aleksandra Markowska
    kierownik działu

    a.markowska@tak.torun.pl
    +48 668 157 701

    Kamil Miliszewski
    specjalista ds. projektów

    k.miliszewski@tak.torun.pl
    +48 604 762 720

    Dział Promocji i Marketingu

    Alicja Grajek
    kierownik działu

    a.grajek@tak.torun.pl
    +48 696 377 005

    Dział Techniczny

    Dawid Żywiec
    kierownik działu

    d.zywiec@tak.torun.pl
    +48 660 690 006

    Dział Księgowości

    Dorota Wiśniewska
    Główny Księgowy

    d.wisniewska@tak.torun.pl

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Małgorzata Siwik
    koordynator projektu

    m.siwik@tak.torun.pl
    +48 882 425 870

    Sebastian Richert
    specjalista ds. techniczno-administracyjnych

    s.richert@tak.torun.pl
    +48 668 873 061

    Powrót na górę