Skontaktuj się z nami

Strona główna / Skontaktuj się z nami
KONTAKT

Toruńska Agenda Kulturalna

Organizator największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu, widowiskowych wydarzeń plenerowych, festiwali o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Prowadzi liczne działania edukacyjne, wspiera organizacje pozarządowe i lokalnych twórców.

Siedziba i sekretariat

ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro)
87-100 Toruń

+48 662 072 661
info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /TorunTAK/SkrytkaESP

Dane do faktury obowiązujące od 1 stycznia 2022 r.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4
87-100 Toruń

NIP: 9562373113
REGON: 520831684

Rachunek bankowy:
48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 11/22

Zarządca

Sport & Art Promotion Sp. z o.o.
ul. Kozacka 10/28
87-100 Toruń

KRS: 0000704513
NIP: 956-232-95-66
REGON: 368766375

Kontakt do instytucji

    Kontakt do pracowników instytucji

    Reprezentant Zarządcy
    Zastępca dyrektora

    Przemysław Draheim
    rzecznik prasowy

    p.draheim@tak.torun.pl
    +48 883 321 698

    Główny Księgowy

    Dorota Wiśniewska

    d.wisniewska@tak.torun.pl

    Dział Księgowości

    Natalia Jaroszyńska
    referent ds. księgowo-rozliczeniowych

    n.jaroszynska@tak.torun.pl

    Dział Promocji i Marketingu

    Aleksandra Śmiechowska
    referent ds. PR

    a.smiechowska@tak.torun.pl
    +48 698 596 839

    Koordynator ds. rozwoju kultury

    Piotr Lenkiewicz
    koordynator ds. rozwoju kultury

    p.lenkiewicz@tak.torun.pl

    Dział Projektowo-Edukacyjny

    Aleksandra Markowska
    kierownik działu

    a.markowska@tak.torun.pl
    +48 668 157 701

    Joanna Żmijewska
    specjalista ds. projektów

    j.zmijewska@tak.torun.pl
    +48 606 140 920

    Szymon Jałoza
    specjalista ds. ruchu turystycznego

    s.jaloza@tak.torun.pl
    +48 660 198 527

    Wiktoria Semenow
    specjalista ds. ruchu turystycznego

    w.semenow@tak.torun.pl
    +48 606 139 006

    Edyta Sadłakowska-Dybus
    kasjer
    obsługa Zamku Krzyżackiego

    +48 668 873 061

    Andrzej Nowicki
    specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego
    obsługa Krzywej Wieży

    +48 696 377 258

    Dział Organizacji Wydarzeń

    Alicja Grajek
    kierownik działu

    a.grajek@tak.torun.pl
    +48 696 377 005

    Maciej Treichel
    specjalista ds. projektów

    m.treichel@tak.torun.pl
    +48 668 412 113

    Justyna Wojciechowska
    specjalista ds. projektów

    j.wojciechowska@tak.torun.pl
    +48 668 411 753

    Dział Techniczno-Administracyjny

    Sebastian Richert
    kierownik działu

    s.richert@tak.torun.pl
    +48 606 119 738

    Oliwia Sztanka
    referent ds. administracyjnych

    o.sztanka@tak.torun.pl
    +48 538 476 529

    Piotr Kuciński
    pracownik gospodarczy

    p.kucinski@tak.torun.pl

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Marta Sochacka
    koordynator projektu

    m.sochacka@tak.torun.pl
    +48 882 425 870

    Karolina Osińska
    specjalista merytoryczny ds. projektów

    k.osinska@tak.torun.pl
    +48 604 762 720

    Julia Wnuczyńska
    animator kultury

    j.wnuczynska@tak.torun.pl
    +48 538 489 887

    Wiktoria Szymanowska
    animator kultury

    w.szymanowska@tak.torun.pl
    +48 668 411 598

    Kacper Wiśniewski
    technik

    k.wisniewski@tak.torun.pl
    +48 784 561 429

    Aleksandra Sobczak
    specjalista ds. techniczno-administracyjnych

    a.sobczak@tak.torun.pl
    +48 538 476 385

    Placówki zarządzane przez instytucje

    Zamek Krzyżacki

    Godziny otwarcia

    poniedziałek–piątek
    10.00–16.00

    sobota–niedziela
    10.00–18.00

    Adres

    ul. Przedzamcze 3
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 668 873 061
    zamek@tak.torun.pl

    Zdjęcie ruin Zamku Krzyżackiego w Toruniu

    Krzywa Wieża

    Godziny otwarcia

    sobota–niedziela
    10.00–18.00

    Adres

    ul. Pod Krzywą Wieżą 1
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 696 377 258
    info@tak.torun.pl

    Zdjęcie krzywej wieży

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Planowane otwarcie: jesień 2023

    Godziny otwarcia

    Aktualnie prowadzone są prace renowacyjne oraz adaptacyjne w kamienicy przy ulicy Bydgoska 50.

    Adres

    ul. Bydgoska 50
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661
    info@tak.torun.pl

    grafika przedstawiająca projekt kamienicy przy uliczy Bydgoskiej 50
    Powrót na górę