Skontaktuj się z nami

Strona główna / Skontaktuj się z nami
KONTAKT

Toruńska Agenda Kulturalna

Organizator największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu, widowiskowych wydarzeń plenerowych, festiwali o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Prowadzi liczne działania edukacyjne, wspiera organizacje pozarządowe i lokalnych twórców.

Siedziba i sekretariat

ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro)
87-100 Toruń

+48 662 072 661

info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /TorunTAK/SkrytkaESP

Dane do faktury obowiązujące od 1 stycznia 2022 r.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4
87-100 Toruń

NIP: 9562373113
REGON: 520831684

Rachunek bankowy:
48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 11/22

Zarządca

Sport & Art Promotion Sp. z o.o.
ul. Kozacka 10/28
87-100 Toruń

KRS: 0000704513
NIP: 956-232-95-66
REGON: 368766375

Kontakt do instytucji







    Kontakt do pracowników instytucji

    Reprezentant Zarządcy
    Zastępca dyrektora

    Przemysław Draheim
    rzecznik prasowy

    p.draheim@tak.torun.pl
    +48 883 321 698

    Główny Księgowy

    Dorota Wiśniewska

    d.wisniewska@tak.torun.pl

    Dział Księgowości

    Anita Meller
    specjalista ds. księgowości

    Dział Organizacji Wydarzeń

    Patryk Dobrzyniecki
    specjalista ds. projektów

    p.dobrzyniecki@tak.torun.pl
    +48 600 023 067

    Dominika Flis
    specjalista ds. organizacji wydarzeń

    d.flis@tak.torun.pl
    +48 660 690 006

    Dział Muzyczno-Projektowy

    Aleksandra Markowska
    kierownik działu

    a.markowska@tak.torun.pl
    +48 668 157 701

    Joanna Żmijewska
    specjalista ds. projektów

    j.zmijewska@tak.torun.pl
    +48 606 140 920

    Dział Edukacji i Wydarzeń Historycznych

    Marta Gralewska
    specjalista ds. edukacji i wydarzeń historycznych

    m.gralewska@tak.torun.pl
    +48 606 139 006

    Aleksandra Sochacka
    specjalista ds. edukacji i wydarzeń historycznych

    a.sochacka@tak.torun.pl
    +48 668 412 113

    Andrzej Nowicki
    specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego

    a.nowicki@tak.torun.pl
    +48 696 377 258

    Dział Promocji i Marketingu

    Alicja Grajek
    kierownik działu

    a.grajek@tak.torun.pl
    +48 696 377 005

    Marta Sochacka
    specjalista ds. PR

    m.sochacka@tak.torun.pl
    +48 698 596 839

    Dział Techniczny

    Sebastian Richert
    kierownik działu

    s.richert@tak.torun.pl
    +48 606 119 738

    Paweł Wrzesiński
    pracownik techniczny

    p.wrzesinski@tak.torun.pl

    Dział Administracji

    Urszula Autrieb
    specjalista ds. administracji

    u.autrieb@tak.torun.pl
    +48 668 411 753

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Małgorzata Siwik
    koordynator projektu

    m.siwik@tak.torun.pl
    +48 882 425 870

    Karolina Osińska
    specjalista ds. techniczno-administracyjnych

    k.osinska@tak.torun.pl
    +48 604 762 720

    Placówki zarządzane przez instytucje

    Zamek Krzyżacki

    Godziny otwarcia

    poniedziałek–piątek
    10.00–18.00

    sobota–niedziela
    10.00–18.00

    Adres

    ul. Przedzamcze 3
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 668 873 061

    zamek@tak.torun.pl

    Zdjęcie ruin Zamku Krzyżackiego w Toruniu

    Krzywa Wieża

    Godziny otwarcia

    wtorek–piątek
    10.00–18.00

    sobota–niedziela
    10.00–18.00

    Adres

    ul. Pod Krzywą Wieżą 1
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661

    info@tak.torun.pl

    Zdjęcie krzywej wieży

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Planowane otwarcie: zima 2022

    Godziny otwarcia

    Aktualnie prowadzone są prace renowacyjne oraz adaptacyjne w kamienicy przy ulicy Bydgoska 50.

    Adres

    ul. Bydgoska 50
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661

    info@tak.torun.pl

    grafika przedstawiająca projekt kamienicy przy uliczy Bydgoskiej 50
    Powrót na górę