Skontaktuj się z nami

Strona główna / Skontaktuj się z nami
KONTAKT

Toruńska Agenda Kulturalna

Organizator największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu, widowiskowych wydarzeń plenerowych, festiwali o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Prowadzi liczne działania edukacyjne, wspiera organizacje pozarządowe i lokalnych twórców.

W związku z pracami organizacyjnymi Zamek Krzyżacki będzie niedostępny dla zwiedzających w dniach 1-5 stycznia 2022 r.

Siedziba i sekretariat

ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro)
87-100 Toruń

+48 662 072 661
info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /TorunTAK/SkrytkaESP

Dane do faktury obowiązujące od 1 stycznia 2022 r.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4
87-100 Toruń

NIP: 9562373113
REGON: 520831684

Rachunek bankowy:
48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 11/22

Zarządca

Sport & Art Promotion Sp. z o.o.
ul. Kozacka 10/28
87-100 Toruń

KRS: 0000704513
NIP: 956-232-95-66
REGON: 368766375

Kontakt do instytucji

    Kontakt do pracowników instytucji

    Reprezentant Zarządcy
    Zastępca dyrektora

    Przemysław Draheim
    rzecznik prasowy

    p.draheim@tak.torun.pl
    +48 883 321 698

    Główny Księgowy

    Dorota Wiśniewska

    d.wisniewska@tak.torun.pl

    Dział Organizacji Wydarzeń

    Agata Jagnicka
    kierownik działu

    a.jagnicka@tak.torun.pl
    +48 600 023 067

    Patryk Dobrzyniecki
    specjalista ds. projektów

    p.dobrzyniecki@tak.torun.pl
    +48 662 072 845

    Dział Muzyczno-Projektowy

    Aleksandra Markowska
    kierownik działu

    a.markowska@tak.torun.pl
    +48 668 157 701

    Joanna Żmijewska
    specjalista ds. projektów

    j.zmijewska@tak.torun.pl
    +48 606 140 920

    Dział Edukacji i Wydarzeń Historycznych

    Małgorzata Pociżnicka
    kierownik działu

    m.pociznicka@tak.torun.pl
    +48 606 139 006

    Andrzej Nowicki
    specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego

    a.nowicki@tak.torun.pl
    +48 696 377 258

    Beata Kuklicz
    specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego

    b.kuklicz@tak.torun.pl
    +48 604 762 720

    Dział Promocji i Marketingu

    Alicja Grajek
    kierownik działu

    a.grajek@tak.torun.pl
    +48 696 377 005

    Dział Techniczny

    Dawid Żywiec
    kierownik działu

    d.zywiec@tak.torun.pl
    +48 660 690 006

    Dział Księgowości

    Anita Meller
    specjalista ds. księgowości

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Małgorzata Siwik
    koordynator projektu

    m.siwik@tak.torun.pl
    +48 882 425 870

    Sebastian Richert
    specjalista ds. techniczno-administracyjnych

    s.richert@tak.torun.pl
    +48 606 119 738

    Placówki zarządzane przez instytucje

    Zamek Krzyżacki

    Godziny otwarcia

    Poniedziałek–niedziela
    10.00–15.00

    Rozświetlony Zamek
    16.00–20.00

    Adres

    ul. Przedzamcze 3
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661
    zamek@tak.torun.pl

    Krzywa Wieża

    Planowane otwarcie: wiosna 2022

    Godziny otwarcia

    Ze względu na prowadzone prace konserwatorskie Krzywa Wieża jest niedostępna dla zwiedzających.

    Adres

    ul. Pod Krzywą Wieżą 1
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661
    info@tak.torun.pl

    Projekt Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu

    Planowane otwarcie: zima 2022

    Godziny otwarcia

    Aktualnie prowadzone są prace renowacyjne oraz adaptacyjne w kamienicy przy ulicy Bydgoska 50.

    Adres

    ul. Bydgoska 50
    87-100 Toruń

    Kontakt

    +48 662 072 661
    info@tak.torun.pl

    grafika przedstawiająca projekt kamienicy przy uliczy Bydgoskiej 50
    Powrót na górę