Kategoria: Mikrowsparcie

Strona główna / Projekty / Mikrowsparcie
Grafika z ogłoszeniem wyników Mikrowsparcia

Wyniki konkursu Mikrowsparcie 2022

Kolejny nabór w ramach projektu Mikrowsparcie dobiegł końca. Do końca roku 2022 toruńscy artyści i edukatorzy artystyczno-kulturalni będą przygotowywać i realizować swoje projekty dla mieszkańców miasta. Wśród nadesłanych zgłoszeń znalazły się propozycje warsztatów, koncertów, działań artystycznych i wielu innych ciekawych inicjatyw. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostało 10 projektów.

17 października 202217 października 2022
Grafika przedstawia niebieski plakat promujący nabór mikrowsparcia; od góry na plakacie znajdują się kolejno: logo TAK-u, biały napis MIKROWSPARCIE, Rozpoczynamy nabór, (biały pasek z czarnym napisem- Zgłoszenia przyjmujemy od 5 września do 30 września 2022 roku

Ruszył nabór projektów w konkursie Mikrowsparcie 2022!

Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć, malować, śpiewać i masz zacięcie edukatorskie? Właśnie ruszył nabór do konkursu Mikrowsparcie 2022, którego efektem będą autorskie projekty artystyczne i edukacyjne skierowane do mieszkańców Torunia. Osoby działające w sektorze kultury mogą nie tylko wykazać się kreatywnymi pomysłami i talentami artystycznymi, ale również podzielić nimi z torunianami! Oprócz satysfakcji, na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda pieniężna. Zgłoszenia przyjmujemy od do 30 września do godz. 12:00!

5 września 202211 października 2022
grupa przebranych ludzi z grupy Alter Ego

Mikrowsparcie 2021: spędź ciekawie listopad!

Wieczór wypełniony szantami, warsztaty tworzenia tanecznych mandali, spotkanie poetyckie i spacer po toruńskich Stawkach. To tylko niektóre z projektów przygotowanych w ramach tegorocznej edycji Mikrowsparcia! Przez najbliższy miesiąc toruńscy artyści i edukatorzy artystyczno-kulturalni będą przygotowywać i realizować swoje inicjatywy dla toruńskiej widowni. Tegoroczny listopad zapowiada się niezwykle ciekawe.

10 listopada 20215 września 2022
Grafika z ogłoszeniem wyników Mikrowsparcia

Konkurs „Mikrowsparcie 2021” rozstrzygnięty

Kolejny nabór w ramach projektu Mikrowsparcie dobiegł końca. Przez cały listopad 2021 roku toruńscy artyści i edukatorzy artystyczno-kulturalni będą przygotowywać i realizować swoje projekty w Toruniu dla mieszkańców miasta. Wśród nadesłanych zgłoszeń znalazły się propozycje warsztatów, koncertów, działań artystycznych i wielu innych ciekawych inicjatyw. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostało 10 projektów.

28 października 20215 września 2022
dzieci i dorośli siedzacy przy stołach podczas zajęć

Ruszył nabór projektów w konkursie Mikrowsparcie 2021!

Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć, malować, śpiewać i masz zacięcie edukatorskie? Właśnie ruszył nabór do konkursu Mikrowsparcie 2021, którego efektem będą wydarzenia i kulturalne inicjatywy skierowane do mieszkańców Torunia. Osoby działające w sektorze kultury mogą nie tylko wykazać się kreatywnymi pomysłami i talentami artystycznymi ale również podzielić nimi z torunianami! Oprócz satysfakcji, na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda pieniężna. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października do godz. 12:00!

11 października 20215 września 2022
Powrót na górę