Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt z Toruńską Agendą Kulturalną

Toruńska Agenda Kulturalna — nowa siedziba

ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel: +48 662 072 661
e-mail: info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Dane do wystawienia faktury

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
NIP 956-223-11-46 · REGON: 340488886
Rachunek bankowy: 48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury
prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 4011-7/08

Dojazd do siedziby TAK

Zmotoryzowanych gości Toruńskiej Agendy Kulturalnej informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera TAK — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15

 

Logo do pobrania
Logo Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Logo do pobrania (Corel Draw)
Logo Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

info@tak.torun.pl
tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00

Zarządca

Spółka Spółka Sport & Art Promotions Sp. z o.o.
87-100 Toruń, ul. Kozacka 10/28,
Zarejestrowana w KRS pod numerem 0000704513, NIP 956-232-95-66, REGON 368766375, w imieniu której działa Pan Krystian Kubjaczyk — Prezes Zarządu Spółki
k.kubjaczyk@tak.torun.pl
tel. kom. 606 757 710

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
— Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl

Anita Malanowska
— referent ds. księgowości
a.malanowska@tak.torun.pl

Dział Projektów i Współpracy z Zagranicą

Marcelina Jarmolińska
— specjalista ds. projektów
m.jarmolinska@tak.torun.pl
tel. kom. 604 762 720

Małgorzata Juras
— specjalista ds. projektów
m.juras@tak.torun.pl
tel. kom. 882 425 870

Marta Liwoch
— specjalista ds. projektów
m.liwoch@tak.torun.pl
tel. kom. 662 072 845

Aleksandra Olszewska
— p.o.specjalista ds. projektów
a.olszewska@tak.torun.pl
tel. kom. 662 072 661

Łukasz Machul
— referent ds. technicznych
l.machul@tak.torun.pl
tel. kom. 660 690 006

Dział Promocji i Marketingu

Przemysław Draheim
— kierownik działu
p.draheim@tak.torun.pl
tel. kom. 883 321 698

Krzysztof Szatkowski
— specjalista ds. Public Relations
k.szatkowski@tak.torun.pl
tel. kom. 782 133 477

Alessandra Woszczyna
— specjalista ds. Public Relations
a.woszczyna@tak.torun.pl

Alicja Grajek
— p.o.specjalista ds. Public Relations
a.grajek@tak.torun.pl

 Specjalista ds. pisania wniosków

Ewa Jurkowska-Brzoska
— specjalista ds. pisania wniosków
e.jurkowska-brzoska@tak.torun.pl
tel. kom. 696 377 258


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+