Toruńska Agenda Kulturalna

Jesteś tutaj: Kontakt

Kontakt z Toruńską Agendą Kulturalną

Newsletter Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Toruńska Agenda Kulturalna

ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel: +48 56 621 03 33 · fax: +48 56 651 02 37
e-mail: info@tak.torun.pl
godziny pracy: 8.00-16.00

Dane do wystawienia faktury

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
NIP 956-223-11-46 · REGON: 340488886
Rachunek bankowy: 48 1160 2202 0000 0001 1762 8057
(Bank Millennium o. Toruń)

Wpis do rejestru Instytucji Kultury
prowadzonego przez Gminę Miasta Toruń nr 4011-7/08

Dojazd do siedziby TAK

Zmotoryzowanych gości Toruńskiej Agendy Kulturalnej informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera TAK — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15

 

Logo do pobrania
Logo Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Logo do pobrania (Corel Draw)
Logo Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Dyrektor

Krystian Kubjaczyk
dyrektor@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 606 757 710

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
— Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Anita Malanowska
— referent ds. księgowości
a.malanowska@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Dział Projektów i Współpracy z Zagranicą

Marta Kęsy
— kierownik działu
m.kesy@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 608 616 963

Małgorzata Burzyńska
— specjalista ds. projektów
m.burzynska@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 662 072 661

Małgorzata Juras
— specjalista ds. projektów
m.juras@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 882 425 870

Aleksandra Pospieszyńska
— specjalista ds. projektów
a.pospieszynska@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 662 072 845

Dział Promocji i Marketingu

Przemysław Draheim
— kierownik działu
p.draheim@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 883 321 698

Anna Bohdanowicz-Wojtasik
— specjalista ds. Public Relations
a.bohdanowicz@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Ireneusz Pryła
— specjalista ds. Public Relations
i.pryla@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 782 133 477

Dział Techniczno-Organizacyjny

Tomasz Ulaszewski
— kierownika działu
t.ulaszewski@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Paweł Dudzik
— specjalista ds. projektów
p.dudzik@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Osoby współpracujące

Joanna Czeremcha
— obsługa wydarzeń kulturalnych i projektów
j.czeremcha@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33 · tel. kom. 604 762 720

Ewa Hoffmann
— obsługa wydarzeń kulturalnych i projektów
e.hoffmann@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33

Krzysztof Filipski
— obsługa techniczna
k.filipski@tak.torun.pl
tel. 56 621 03 33


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Kultura w zasięgu Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Toruniu Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+