Wyniki konkursu „Moja królewska korona 3”

Strona główna / Wydarzenia 2023 / Wydarzenia świąteczno-noworoczne / Wyniki konkursu „Moja królewska korona 3”

Torunianie mieli okazję powalczyć o tytuł króla koron w wyjątkowym konkursie! Konkurs był otwarty dla wszystkich, bez względu na wiek. Młodzi artyści własnoręcznie ozdobili koronę i zrobili sobie z nią zdjęcie podczas Orszaku Trzech Króli. Konkurs „Moja Królewska Korona 3” to nie tylko szansa na wyjątkowe wyróżnienie, ale także możliwość sięgnięcia po nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Torunia! Dziś znamy już zwycięzców tego wyjątkowego konkursu!

Poniżej przedstawiamy korony, które zdobyły wyróżnienie w konkursie:

W ramach konkursu wyróżnione zostały 3 najciekawsze prace, a ich autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Torunia oraz Organizatorów w postaci nagród rzeczowych: płyty oraz zdjęcia podpisanych przez Viki Gabor oraz zestawu gadżetów upominkowych.

Nagrody konkursu będą dostępne do odbioru w biurze Toruńskiej Agendy Kulturalnej przy ulicy Marii Konopnickiej 13 (III piętro) w Toruniu do 21 stycznia 2024 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. (Organizator zastrzega, że nieodebrana w wyznaczonym terminie nagroda przepada).

Zachęcamy do śledzenia strony oraz mediów społecznościowych Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Powrót na górę