Konkurs „Toruń obrazami przez czasy” rozstrzygnięty

Strona główna / Informacje kulturalne 2023 / Konkurs „Toruń obrazami przez czasy” rozstrzygnięty

Toruń to miasto, które od lat zachwyca swoim urokiem i historycznym dziedzictwem, nie przestaje oczarowywać swoich mieszkańców i turystów. Każdy, kto choć raz odwiedził to malownicze miejsce, z pewnością zapałał miłością do jego zabytków, urokliwych uliczek i niepowtarzalnego klimatu. Konkurs „Toruń obrazami przez czasy” był wyjątkową okazją, by uczcić piękno Torunia i uchwycić je na wiecznie żywych fotografiach. Poznajmy jego zwycięzców!

W konkursie „Toruń obrazami przez czasy” Toruńska Agenda Kulturalna wybrała autorów zdjęć, które najdokładniej oddawały miejsca oraz kadr przedstawiony na starych zdjęciach Torunia, które zamieszczone były na stronie organizatora konkursu. Autorzy 3 najlepszych kompletów zdjęć zostali nagrodzeni ciekawymi nagrodami specjalnymi – voucherem na kolację do restauracji Luizjana, piękną srebrną biżuterią ufundowaną przez firmę Ada-Plus oraz wejściówką na Zamek Krzyżacki dla 4 osób wraz z indywidualnym wirtualnym oprowadzaniem po Zamku Krzyżackim w postaci VR. Oto zwycięskie fotografie:

Jakub Matusik

Jarosław Kamiński

Aniela Sawicka

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższych dniach mailowo w celu przekazania nagród.

Zachęcamy do śledzenia strony oraz profili społecznościowych Toruńskiej Agendy Kulturalnej na FacebookuInstagramie.

Powrót na górę