Kanasta dla seniorów

Home / Wydarzenia Kulturalny hub / Kanasta dla seniorów

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na regularne spotkania przy grze w kanastę! To nie tylko doskonała okazja do wspólnej zabawy, ale także sposób na ćwiczenie pamięci, koncentracji i strategicznego myślenia.

Udział w zajęciach nie wymaga wcześniejszych zapisów – po prostu przyjdź i dołącz do gry! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz przygodę z kanastą, znajdziesz tu przyjazną atmosferę i chętnych do wspólnej rozgrywki.

To także świetna okazja do nawiązywania nowych znajomości i spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Zachęcamy do przyjścia, odprężenia się i czerpania radości z gry w karciane rozgrywki, które łączą zabawę z korzyściami dla umysłu.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach 10:00-14:00

Wydarzenie bezpłatne.

Zachęcamy do śledzenia strony oraz mediów społecznościowych Kulturalnego hubu Bydgoskiego Przedmieścia.

Zapraszamy!
Zdjęcie przedstawiające talię kart.
Powrót na górę