Polityka prywatności
Organizatorem Galerii Sympatycznych Torunian jest
Toruńska Agenda Kulturalna, instytucja
finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń.

Galeria Sympatycznych Torunian

Galeria Sympatycznych Torunian
Każdy z nas spotyka sympatycznych ludzi w miejscach, które odwiedzamy codziennie. Lecz nie każdy wie, gdzie ich spotkać. Przyjazna pani w aptece, kwiaciarka dająca porady dotyczące pielęgnacji roślin czy pan, który w czasach kwarantanny przynosił nam codzienne zakupy — takich osób w Toruniu jest wiele!
Galeria Sympatycznych Torunian to miejsce, w którym możemy podzielić się historiami, w których dominują życzliwość, dobroć i uśmiech codziennie spotykanych osób! To miejsce, w którym sympatycznym torunianom za piękne gesty możemy podziękować!
Galeria Sympatycznych Torunian to miejsce, w którym możesz podzielić się spotkaną Cię ostatnio życzliwością. Ktoś przepuścił Cię na pasach, zrobił zakupy podczas kwarantanny, przygotował kawę z sercem? O tym, że życzliwych ludzi w Toruniu jest wielu, nie trzeba nikogo przekonywać, ale gdzie ich spotkać? Podziel się zdjęciem, krótkim filmem, historią czy listem opisującym sympatyczną i życzliwą sytuację lub osobę, która Cię spotkała. Czy jest ku temu lepsza okazja, niż właśnie Dni Torunia?
Niech Wasze historie będą częścią Galerii Sympatycznych Torunian!

1. Opowiedz lub pokaż swoją historię

To proste — opublikuj post na wydarzeniu Galerii Sympatycznych Torunian na Facebooku lub wyślij e-mail na adres sympatyczni@tak.torun.pl, w której opiszesz swoje spotkanie z sympatycznym torunianinem. Opisz historię, dodaj zdjęcia czy film i… tyle! Następnie dodamy Twoją historię na stronę internetową!

2. Nie liczy się forma, a… spontaniczność

Zdjęcie, rysunek, krótki film, krótkie opowiadanie czy list — forma jest dowolna, liczy się przede wszystkim spontaniczność i kreatywność. Tak jak życzliwe gesty są spontaniczne i płyną z potrzeby serca, tak i niech Wasze historie nie będą zaplanowane.

3. Czas tylko do 28 czerwca!

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 28 czerwca. Czemu tak krótko? Chcemy, abyście byli kreatywni i spontaniczni. Niech potrzeba podziękowania będzie ważniejsza, niż forma przekazu!

4. Poznaj sympatycznych torunian

Każde zgłoszenie zostanie umieszczone na stronie, a internauci będą mieli okazję zapoznać się z Waszymi historiami. Tym samym wieść o sympatycznych i życzliwych torunianach będzie niosła się wzdłuż i wszerz! Jednak to nie wszystko! Pięć najciekawszych i najbardziej kreatywnych zgłoszeń zostanie wyróżnionych pakietem toruńskich gadżetów.

Przejdź do galerii →