Mikrowsparcie on-line

konkurs na kulturalne działania on-line
dedykowane dzieciom

Jesień skłania do pozostawania w domach. Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do spędzenia jej kreatywnie! Jeśli tworzysz, nagrywasz, rysujesz i chcesz się tym podzielić zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Mikrowsparcie on-line”! Zgłoszenia można przesyłać do 8 listopada 2020 r. włącznie.

Konkurs skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji, w tym: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli, animatorów oraz innych osób, których działalność edukacyjna, twórcza i artystyczna mieści się w katalogu działań wydarzeń kulturalnych (angażujące mieszkańców Torunia w inicjatywy kulturalne) oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej, jakimi są: koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie pomysłów na występ, pokaz artystyczny czy działanie edukacyjne, których odbiorcami będą dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Zgłoszenie musi zostać w całości wykonane przez autorów (wykonawcę, duet, grupę autorów), które następnie zostanie udostępnione w formie on-line poprzez kanały dystrybucji internetowej w terminie 1 – 9 grudnia 2020 roku.

W ramach konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 8 najlepszych zgłoszeń, a każde z nich zostanie nagrodzone kwotą 500 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Projekty zostaną zrealizowane w dniach od 1 do 9 grudnia 2020 roku, w terminach ustalonych z Organizatorem.

W przypadku pytań dotyczących konkursu lub formularza prosimy o kontakt z Kamilem Miliszewskim pod numerem telefonu 604 762 720 albo adresem e-mail: k.miliszewski@tak.torun.pl


Formularz zgłoszenia

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Imię i nazwisko*

Telefon kontaktowy*

Adres e-mail*

Strona WWW/fanpage

Najważniejsze zrealizowane projekty, wydarzenia*

Nazwa projektu/propozycji*

Opis projektu/propozycji*

Proponowany termin realizacji (w dniach 1–9 grudnia 2020)*

Uwagi i pytania

Dodatkowe odsyłacze

Obrazy, wizualizacje, multimedia (maksymalny rozmiar jednego pliku to 100 MB)

Wymagane zgody*

Akceptacja wszystkich zgód jest wymagana dla przesłania zgłoszenia.

Skip to content