Toruńska Agenda Kulturalna

Zostań superbohaterem! Już niedługo warsztaty taneczne dla dzieci!

Wtorek, 9 kwietnia 2019 r.

Superbohaterowie to nowy cykl kreatywnych spotkań dla dzieci, podczas których najmłodsi mogą spotkać znane i inspirujące osoby, a także poznać świat kultury i sztuki od zupełnie innej strony! Już niedługo kolejna okazja – tym razem w piątek, 12 kwietnia, odbędą się pierwsze, bezpłatne warsztaty taneczne z Agnieszką Zaleśną! Obowiązują wcześniejsze zapisy!

„Superbohaterowie” to nowy, bezpłatny cykl kreatywnych spotkań dla dzieci i młodzieży, podczas których znane osoby związane z filmem, literaturą, grafiką, fotografią czy tańcem wprowadzą młodszą publiczność w tajniki swojej pracy. Spotkania nie tylko zaciekawią najmłodszych odbiorców, ale i zainspirują do działania uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

Najbliższe spotkanie to doskonała okazja, aby najmłodsi przekonali się do tańca, bądź podszkolili swoje umiejętności taneczne! Warto sprawdzić, co przed nami!

Agnieszka Zaleśna – warsztaty taneczne

Najbliższe zajęcia: 12.04.2019 (3 grupy zajęciowe)

Następne zajęcia: 27.04.2019 (2 grupy), 11.05.2019 (3 grupy), 25.05.2019 (2 grupy), Dom Muz, ul. Poznańska 52

Już 12 kwietnia, w piątek, do tańca zachęci najmłodszych Agnieszka Zaleśna – instruktorka tańca i nauczycielka, która poprowadzi warsztaty taneczne w Domu Muz na ul. Poznańskiej 52! Tancerka jest absolwentką studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu. Od kilkunastu lat popularyzuje edukację taneczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracowała m. in. ze Studiem Tańca Fantom w Toruniu.

Zapisy

Superbohaterowie — zapisy

Na każdą grupę przewidziana jest godzina kreatywnych zajęć. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny, jednak wymagane są wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Na warsztaty zapisywać się można w następujących grupach:

  • 12.04.2019 r. – 3 grupy: Uwaga! Nastąpiła zmiana godzin warsztatów! Warsztaty odbędą się w godz. 14:30, godz. 15:30 i o godz. 16:30

Następne zajęcia odbędą się w poniższych terminach:

  • 27.04.2019 r. – 2 grupy: o g. 10:00, o g. 11:00
  • 11.05.2019 r. – 3 grupy: godz. 10:00, godz. 11:00 i godz. 12:00
  • 25.05.2019 r. – 2 grupy: godz. 10:00 i godz. 11:00

Rodziców dzieci, które chcą wziąć udział w warsztatach prosimy o zapisy mailowe pod adresem: zapisy@tak.torun.pl. W treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, datę, grupę, a także telefon kontaktowy oraz e-mail kontaktowy.

 Więcej informacji o cyklu na stronie: https://tak.torun.pl/superbohaterowie

***

Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

***

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz


Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń
Partnerzy Toruńskiej Agendy Kulturalnej
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego EEA Grants Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej Kreatywna Europa: Kultura Spectrum 2016 — Transnational Light Mixdoor Erasmus+ Anna Lindh Foundation Fundacja im. Anny Lindh Polska Polski Związek Motorowy enova Agencja Nowa Targi Toruńskie Infocomp DMI Media Grande Coffee
Google+