Polityka prywatności
Koordynatorem akcji jest
Toruńska Agenda Kulturalna, instytucja
finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

#TAKzostanwdomu: Toruń · kultura on-line

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszelka działalność instytucji kultury zostaje tymczasowo zawieszona. Nie znaczy to jednak, że zawieszona została kultura! Ta żyje w… sieci! Według zaleceń najlepiej pozostać w domu. My też radzimy — #TAKzostanwdomu i skorzystaj z kultury w wersji on-line.

Już niebawem na poniższej stronie znajdziesz kulturalne ciekawostki, edukacyjne warsztaty i sto sposobów na… nudę w domu. Wszystko zdalnie i bez wychodzenia z domu! Serwis będzie uzupełniany w najbliższych dniach o kolejne kulturalne treści!

#Wakacyjne koncerty

Tęsknisz za latem? My także! Zapraszamy do posłuchania koncertów, które odbywały się w 2019 roku na klimatycznej Scenie Letniej na Wiśle. Rock, jazz, alternatywa w najlepszym wykonaniu! Występy będą systematycznie upubliczniane w ciągu następnych dni.

#2 Stara Szkoła (14 lipca 2019 r.)


#1 Danny Handley (10 sierpnia 2019 r.)

#Testy i quizy

Test wiedzy o TAK

W corocznym programie Toruńskiej Agendy Kulturalnej znajduje się chociażby Bella Skyway Festival czy Archipelag Zabawy. Ale czy dobrze znasz toruńskie wydarzenia? Czy jesteś na bieżąco z toruńską kulturą? Weź udział w quizie wiedzy o Toruńskiej Agendzie Kulturalnej i sprawdź sam!

Rozwiąż quiz

Quiz: Jakim wydarzeniem Toruńskiej Agendy jesteś?

Jak wszyscy wiemy w Toruniu nie brakuje magicznych festiwali. Gdybyś miał być jednym z toruńskich wydarzeń to czy wiesz którym? Jeśli nie to koniecznie przekonaj się w poniższym quizie!

Rozwiąż quiz

#Naucz się czegoś nowego

Nuda w domu? Nic bardziej mylnego! Naucz się nowych umiejętności i poznaj kulturę od nowej strony dzięki twórcom i artystom. Filmy będą udostępniane systematycznie w ciągu następnych dni.

Warsztaty fotograficzne:
#1 Dlaczego robimy zdjęcia? – Lena Paracka-Werner

#Przypomnijmy sobie

Przypomnijmy sobie najciekawsze chwile z Bella Skyway Festival, Festiwalu Teatrów Ulicznych czy wielu innych wydarzeń Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

#Teatry uliczne... w domu!

Festiwal Teatrów Ulicznych to chyba jedno z najbardziej barwnych wydarzeń w okresie letnim w Toruniu. A gdyby tak znów poczuć wesołą atmosferę festiwalową? Razem z zaprzyjaźnionymi grupami teatralnymi chcemy także zapropnować kilka nowych pomysłów, które pojawią na kolejnych edycjach festiwalu. Niech sztuka teatru ulicznego zagości w domach!

#Scena jest Wasza – laureaci

Cykl Scena jest Wasza to coroczny cykl dla debiutantów, którzy chcą spróbować swoich sił na Scenie na Wiśle. Nagrodą główną jest profesjonalnie zrealizowany teledysk. Poniżej przypominamy laureatów z poprzednich edycji.

#Nadesłane materiały

Cieszymy się, że chcecie tworzyć z nami kulturę w Internecie! Poniżej prezentujemy nadesłane przez Was filmy, e-warsztaty i inne kulturalne działania. Dzięki temu także jesteście częścią akcji #TAKzostanwdomu. Dziękujemy!

#Kontakt

Masz sugestię co do działania serwisu? Chcesz pomóc nam tworzyć kulturę w wersji on-line? Skontaktuj się z nami!